Kosz spustowy i montaż do budynku

kosz_spływowykosz_dachowy

Kiedy spad dachu ogrodu zimowego jest do ściany budynku, koniecznością jest założenie kosza spustowego do dachu od strony spadu.

Często w konkurencyjnych firmach kosz spustowy jest jednym z najtrudniejszych elementów do montażu dachu do ogrodu zimowego. W tym miejscu jest najwięcej przycieków wody. Głównym problemem są wywiercone w koszu spustowym otwory których nie da się całkowice uszczelnić .

Nasze rozwiązanie tego problemu jest bardzo proste. W naszym systemie nie ma otworów wychodzących na zewnatrz. Takie rozwiązanie nie wymaga żadnego uszczelniania. Kosz spustowy zrobiony jest z dwóch warstw aluminium co nie pozwala na kondensacje w wewnątrz pomieszczenia kiedy są różnice temperatur na zewnątrz.

kosz_dachowy3kosz_dachowy4

Kosz spustowy zamontowany jest na ścianie budynku za pomocą łącznika. Umocowanie w pierszej kolejności łącznika powoduje łatwość montażu kosza spustowego Następnie zakłada się kosz spływowy i przykręca od dołu.

To rozwiązanie ma wiele zalet. Przede wszystkim nie ma żadnych otworów w koszu spustowym dlatego nie ma przycieków.

kosz_dachowy5kosz_dachowy6

Profile kosza spustowego i murłaty są takie same co daje możliwość dokładnego połączenia do nich innych elementów np. nakładek wewnętrznych..

kosz_dachu7kosz_dachu8

Kosz spustowy jest połączony łącznikiem do rynien PCV.

Nakładka jest założona od wewnątrz na profilu murłaty i koszu spustowym. Nakładka przykrywa całośc i tworzy ciągłą linie od wewnątrz ogrodu zimowego.